Футбольные страсти

Украина Европа Мир

Home Еврокубки Лига европы

"Динамо" сенсаційно всуху 3-0 програло "Ольборгу"

Останнім часом київське "Динамо" хвалили і журналісти і єксперти. Після  шести підряд переможних ігор здавалося, що команда Сергія Реброва змете сьогодні «Ольборг», що займає зараз 10-й рядок у турнірній таблиці чемпіонату Данії. Теоретично, супротивник у киян був слабкий, а вийшло як вийшло...

Уже в перші хвилини поєдинку суперники дали зрозуміти один одному, що грою в центрі поля справа не обмежиться. На щільний постріл Еневольдсен своїми ударами відповіли Ярмоленко і Ленс. Здавалося, що «Динамо» ось-ось відкриє рахунок, та не судилось.

Данці відкрили рахунок у матчі вже на 11 хвилині . Томас Еневольдсен скористався помилкою Драгович , скинув м'яч під удар супернику , і форвард « Ольборга » з 16 -ти метрів якісно пробив у нижній кут , під саму штангу . Голкіпер « Динамо » Рибка виручити команду не зміг - рахунок став 1 : 0 .

Після пропущеного гола кияни кинулися атакувати . Штурмували захист датчан Ярмоленко , Беленда і Кравець , проте « Ольборг» грав зосереджено й чітко і не давав супернику розігнатися .А вже на 39 хвилині « Динамо » пропустила вже другий м'яч . Микола Томсен замкнув блискучий пас з флангу , захист столичного клубу не впоралася із завданням , і рахунок на табло став вже 2 : 0 .

Гості спробували відігратися у другому таймі , проте ні що вийшли на поле Гусєв і Теодорчик , ні підказки тренера Сергія Реброва не змогли змінити становище.А на доданих хвилинах кияни примудрилися пропустити ще один гол . Фредріксен продерся по своєму правому краю і прострілив у центр штрафного , де Микола Томсен відправив м'яч у сітку воріт . « Динамо » в складному поєдинку поступається « Ольборгу » з рахунком 3 : 0 .

Насправді , це поразка може виявитися  корисною для київської команди. Окрилені останніми успіхами , підопічні Реброва отримали на жаль крижаний душ . Датчани  спустили "Динамо" з небес  на землю. Цей розгром означає , що динамівцям потрібно ще дуже багато працювати, щоб не було таких провалів, і щоб домагатися високих результатів у всіх турнірах . Підопічним Сергія Реброва повинно добре зрозуміти, що слабких суперників у Європі нема. Тренерский штабразом с футболістами має зробити правильні висновки і рухатися далі. На груповому етапі ліги Європи залишилося провести ще три матчі. Час , щоб попрацювати над  помилками достатньо. Головне, щоб не перетворитись на команду часів Олега Блохіна. Дуже цього б не хотілось.

Нагадаємо, що матчі слідуючого 10-го туру украінського чемпіонату,згідно з рішенням ФФУ перенесені на грудень місяць.

Ольборг - Динамо 3:0

"Динамо" - "Стяуа" -3:1. Кияни виходять в лідери групи.

Київське "Динамо" обіграло на НСК "Олімпійський" румунський "Стяуа" в матчі другого туру групового етапу Ліги Європи - 3: 1.

На перших секундах поєдинку ультрас "Динамо" чітко висловили свою позицію по затягуванню вирішення питання футбольної анексії Криму Росією, звинувативши УЄФА в продажності. Раніше українські фани також висловили протест проти недотримання УЄФА свого ж статуту на матчі Ліги чемпіонів "Шахтар" - "Порту" у Львові.

Господарі поляспробували відразу нав'язати супернику свою гру. Взяти наскоком " Стяуа " не вийшло. Румуни відтіснили гру від своїх воріт , а в одному з моментів лише штанга врятувала ворота " Рибки " . І все ж до перерви кияни вийшли вперед , хитро розігравши штрафний , що завершився точним ударом Ярмоленка.У другій 45 - хвилинці гості спробували переламати хід гри. Однак  гол Кравця протверезив їх. Господарі , піймавши кураж , ще не раз могли збільшити рахунок. Однак румуни зуміли скористатися хвилинною розслабленням захисників " Динамо " і сквитатися один гол . Крапку в матчі вже в компенсований час поставив тільки що вийшовший на заміну Теодорчик.

Головний тренер «Динамо» Сергій Ребров похвалив молодь після перемоги над «Стяуа».

"Звичайно, вони отримали свій шанс, і, як я казав раніше, я сподіваюся, що вони ним скористаються. Сьогодні будь-якому молодому футболісту особливо важко виходити на такий рівень. Я вдячний, що хлопці витримали це навантаження і зіграли достойно." - заявив Ребров.

Президент «Динамо» по гарячих слідах поділився думками після поєдинку зі «Стяуа». Ігор Суркіс розповів телеканалу« Футбол 2 » про свої враження від матчу« Динамо »-« Стяуа ». Суркіс відзначив  наполегливу роботу Сергія Реброва и надійну гру динамівськоі молоді.

Нагадаємо, що в неділю «Динамо» чекає важливий матч проти «Шахтаря».

Ліга Евроиы. "Динамо" Киів - "Стяуа" Румунія. Анонс

Лідери групи J зустрінуться сьогодні в Києві лицем до лиця. Перший тур приніс «Динамо» і «Стяуа» суто позитивні емоції - кияни зіпсували торжество дебютанту Ліги Європи «Ріу Аве», обігравши португальців на виїзді 3: 0, а бухарестський клуб розгромив «Ольборг» з красномовним рахунком 6: 0. Тепер то ми побачимо, хто в нашій групі одноосібний фаворит.

« Стяуа » - дуже незручний суперник для « Динамо » . З 5 офіційних матчів кияни виграли лише один , програвши два поєдинки і ще двічі звівши матчі до нічиєї. Різниця голів також не на користь « динамівців » - 7 : 9 . Додамо сюди і зовсім вже архівну , але при цьому , ймовірно , найбільш значущу образу - поразка від « Стяуа » в матчі за Суперкубок УЄФА в 1987 - му - і побачимо , що кому-кому , а « армійцям » Бухареста , що не програв в Києві до цього моменту жодного разу , « динамівцям » є, за що мститися.

Кадрова ситуація в « Динамо » не надто критична для тренерського штабу команди. З одного боку лазарет не пустує , з іншого - багатий вибір гравців дозволяє відносно безболісно заповнити втрату чи не будь-якого виконавця . Ось вам ті самі горезвісні «два виконавця на одну позицію» стали в нагоді. Відзначимо повернення після травми центрбека Євгена Хачеріді , який сьогодні має всі шанси вийти в основному складі своєї команди. Поступово набирає потрібні кондиції і Мігел Велозу.

Після тріумфу в Португалії в матчі першого туру ЛЄ « Динамо » успішно виступало під внутрішньонаціональних турнірах - розгромило « Волинь » 4 : 1 , обіграло в Кубку України Карпати 1 : 0 . Правда , і « Стяуа » після багатого на голи матчу з « Ольборгом » , як правило , дарує своїм уболівальникам позитивний настрій - в активі « армійців » перемога і нічия в чемпіонаті , а також одна перемога в Кубку Румунії . Отже , резюмуючи , відзначимо , що сьогодні нас чекає досить принциповий поєдинок , який важливий командам не тільки в контексті подальшої боротьби за вихід з групи , але і, що називається , як битва за престиж . « Динамо » в останніх іграх демонструє впевнену гру і у нас є всі підстави сподіватися на сприятливий для господарів результат майбутнього протистояння.

Прогноз Bet365: 1,70 - 3,65 - 5,20